Dobieramy stolik nocny i komodę do sypialni – na co warto jest zwrócić uwagę?

Dobieramy stolik nocny i komodę do sypialni – na co warto jest zwrócić uwagę?

Łóżko to nie jedyny element wyposażenia sypialni, którego doborowi powinniśmy poświęcić wystarczająco dużo uwagi. Odpowiednio wybrane, jasne meble do sypialni pomogą nam bowiem nie tylko nadać jej stylu, ale też praktyczności. W końcu niejedna osoba lubi spędzić w łóżku nieco więcej czasu po przebudzeniu lub przed pójściem spać. Z tego też powodu, w niniejszym artykule opowiemy Wam, jakie komody oraz stoliki nocne warto jest wybrać, jeśli charakter naszej sypialni nie jest nam obojętny.

Praktyczne stoliki nocne

Chociaż wiele osób ignoruje ten element umeblowania sypialni, w rzeczywistości to właśnie stolik nocny jest jednym z najpożyteczniejszych mebli, stawianych w tego typu pomieszczeniach. Dzięki niemu, możliwe jest postawienie lampy nocnej tuż obok łóżka, umożliwiając tym samym polepszenie widoczności w przypadkach, gdy wstajemy nagle w środku nocy. Na takim stoliku możemy także odłożyć przedmioty, które trzymaliśmy przed pójściem spać, jak okulary tudzież czytaną książkę. Szukając stylowych, jasnych mebli do sypialni, warto jest przyjrzeć się stolikom takim, jak nocna szafka Finezja, dostępna w sklepie MebleZet. Mebel ten jest odporny na zarysowania, zaś dwie szuflady dodatkowo zwiększają jego pożyteczność. Niewątpliwym atutem szafek z tej serii jest też nowoczesny design, idący w parze ze stylową, klasyczną bryłą.

Komody do sypialni

Komoda to kolejny element wyposażenia sypialni, stanowiący kluczową część jej ogólnego wystroju. Odpowiednio dobrana, pozwoli nam ona na nadanie pomieszczeniu spójnego, wyjątkowego stylu, zgodnego z naszymi gustami. Szczególnie dobrze prezentują się jasne meble do sypialni, współgrające z oświetleniem oraz naturalnymi akcentami. Naszą propozycją jest tu nowoczesna komoda DIVA, również dostępna w sklepie MebleZet. Cztery pojemne szuflady na prowadnicach rolkowych zagwarantują nam wysoką funkcjonalność mebla, zaś wysokiej jakości płyta laminowana z obrzeżami ABS pozwoli na uniknięcie nieestetycznych zarysowań. Podobnie jak w przypadku wyżej wymienionej szafki nocnej, także i tutaj producent zadbał o zachowanie idealnej równowagi między stylem klasycznym, a nowoczesnym. Dzięki temu, komody DIVA stanowią stylowe uzupełnienie wystroju sypialni w różnych stylach.

Malwina

Related Posts

Jak sprawić, aby nasza sypialnia stała się przytulna?

Jak sprawić, aby nasza sypialnia stała się przytulna?

Jak dobrać łóżko do sypialni?

Jak dobrać łóżko do sypialni?

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *