Łóżko dla dziecka – pojedyncze? A może jednak piętrowe?

Łóżko dla dziecka – pojedyncze? A może jednak piętrowe?

Poszukując mebli do pokoju dziecięcego, rodzice nierzadko stają przed sporym dylematem, dotyczącym wyboru łóżka. Na rynku nie brakuje bowiem wielu ciekawych opcji, oferujących naszym dzieciom nie tylko komfortowy sen, ale także wygodę podczas nauki lub zabawy. Łóżka piętrowe, na przykład, dostępne są w wariantach jednoosobowych, zastępujących drugi materac przestrzenią, wyposażoną w sofę lub biurko. Z kolei łóżka pojedyncze nierzadko przyciągają uwagę ciekawymi designami, które z pewnością pokocha niejedno dziecko. Jakie łóżko powinniśmy zatem wybrać, aby mogło posłużyć ono naszej pociesze przez jak najdłuższy okres?

Łóżka pojedyncze – zwykłe czy niestandardowe?

W przeciwieństwie do łóżek piętrowych, modele pojedyncze odznaczają się szeroką gamą designów, zawierającą także opcje niestandardowe. Mowa tu o meblach, stylizowanych na zamki tudzież samochody. I chociaż na pierwszy rzut oka mogłoby się nam wydawać, że to takie właśnie łóżka są najlepszym wyborem, dobrze jest zastanowić się, na jak długo wystarczy nam ów mebel. Dzieci są bowiem bardzo kapryśne, zaś ich gusta potrafią zmieniać się z miesiąca na miesiąc. Aby uniknąć sytuacji, w których nasza pociecha nie będzie już chcieć spać w łóżku przypominającym auto, lepiej jest postawić od razu na stylowy model, utrzymany w standardowej formie. Mowa tu chociażby o praktycznym łóżku M7 MIX, dostępnym w sklepie MebleZet. Wysoka jakość wykonania oraz praktyczne półki i pojemna szuflada sprawią, że nasze dziecko z pewnością pokocha swoje nowe łóżko. Będzie ono bowiem nie tylko wygodnym meblem do spania, ale także przydatnym schowkiem na przybory i ukochane zabawki.

Czy modele piętrowe się opłacają?

Mówiąc krótko – tak, jeśli odpowiednio dobierzemy takie łóżko. Meble z tej kategorii są szczególnie popularne w domach, w którym mniejszy pokój dziecięcy dzieli ze sobą dwójka maluchów. Łóżka piętrowe to także niestandardowe, aczkolwiek przydatne, meble dla jednego dziecka. Jak wspomnieliśmy na wstępie, sprzedawcy oferują nam bowiem wysokiej jakości łóżka, wyposażone w biurka i sofy. Jedną z najciekawszych propozycji jest tu łóżko Pinokio 2, oferowane przez sklep MebleZet. Konfigurowalny front oraz rama ułatwiają dostosowanie mebla do potrzeb dziecka, zaś stylowa, sztywna konstrukcja sprawia, że łóżko jest bardzo bezpieczne dla korzystających z niego maluchów. Praktycznym dodatkiem są tu także dwie pojemne szuflady, przeznaczone do przechowywania odzieży tudzież zabawek.

Malwina

Related Posts

Kupujemy łóżko piętrowe – na co warto jest zwrócić uwagę?

Kupujemy łóżko piętrowe – na co warto jest zwrócić uwagę?

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *